Bantlı Konveyörler

Bugüne kadar üretmiş olduğumuz sayısız Bantlı Konveyör ile önemli sanayi kollarındaki ihtiyaçlara kalıcı çözümler yaratmış; hammadde taşınması konusunda müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz bir biçimde karşılamış bulunuyoruz.

Bantlı konveyörlerimiz esas ölçüleri DIN Standartlarına uygun olarak, ek elemanları ise (yükleme teknesi, bant sabanı, silici vb.) firmamıza özgü özel tasarımlar ile imal edilmektedir.

DIN Standartları dışında özel maksatlı bantlı konveyörler de firmamız tarafından sipariş üzerine imal edilmektedir.

tripper01

Proje kapsamına göre, çeşitli bant türleri ve paslanmaz dahil çeşitli imal çelikleri ile üretmekte olduğumuz Bantlı Konveyörler dört genel türü kapsamaktadır:

  • Standart Bantlı Konveyörler: Verilen ya da tarafımızca tesis ölçülerine dayandırılarak imal edilmiş statik konstrüksiyona sahip Bantlı Konveyörlerdir.
  • Hidrolik Kaldırmalı Seyyar Bantlı Konveyörler: Sahip olduğu tekerlekler ile hareket edebilir hale getirilmiş, hidrolik kaldırma sistemi ile de yüksekliği rahatça ayarlanabilen Bantlı Konveyörlerdir.
  • Telli Bantlı Konveyör: Kauçuk bandın zarar görebileceği (yüksek sıcaklık, elektromanyetik alan vb.) ortamlarda tercih edilen, bant yerine çelik tel örgü kullanıldığı Bantlı Konveyörlerdir.
  • Bantlı Konveyör Besleyici: Silo veya taşıma hattındaki diğer ünitelerde dozajlı besleme yapmayı sağlayan daha kısa boylu Bantlı Konveyörlerdir. İstenildiği takdirde raylı imal edilerek tek eksenli seyyar özellik kazandırılabilir.

Fotoğraf Galerisi

Bantlı Konveyör Fotoğrafları